O nás

O nás

Rodina vždy na prvom mieste

V roku 2000 si ma môj otec zobral pod svoje ochranné krídla a začal ma pomaly zaúčať do svojho remesla. Začiatky boli vzrušujúce, pretože práca, ktorú sme v tej dobe vykonávali,  začínala a končila v oblakoch. Veľa sme cestovali – prešli sme takmer všetky svetadiely, spoznali množstvo nových ľudí a čarokrásnych miest. Boli to nezabudnuteľné časy.

Zámočnícka práca, montáž obrovských elementov, výškové práce či náročná obsluha stavebných strojov sa stali našou každodennou rutinou. Postupne sme prešli všetkými možnými pozíciami, okúsili kariérne vzostupy – boli sme montérmi, vedúcimi skupiny, supervízormi, ale i manažérmi, získali sme skúsenosti s plánovaním rozsiahlych projektov, zostavovaním kalkulácií i rozpočtov. V roku 2021 sme sa však s otcom napokon rozhodli založiť si svoje vlastné podnikanie a uplatniť tak široké a bohaté skúsenosti z našej dlhoročnej praxe.

Vydali sme sa vlastnou cestou, lebo chceme poskytovať služby na najvyššej úrovni

Po toľkých rokoch to síce nebolo ľahké rozhodovanie, ale opustiť firmu, ktorá nás doslova vychovala, bolo istým spôsobom nevyhnutným krokom. Vydali sme sa na vlastnú cestu – lákavú, zaujímavú a len a len našu. Tvoríme naše nové úspechy s ľuďmi a partnermi, na ktorých sa môžete spoľahnúť.

Priezvisko našej rodiny je zárukou 100 % kvality a istoty.
1993